Adresseliste

I nedenstående lister kan du se, hvem vi har adresser på. Kun telefonnummer og e-mail-adresse opgives. Sker der ændringer i oplysningerne, bedes de sendt til webmaster.

Opdateret den 10.07.2012

Klasse MA/KS

Navn

Tlf.

E-mail

Kaj Berg Andersen 98 13 98 69 alabur@stofanet.dk
Niels Ole Fruensgaard 98 12 71 77 fruensgaard.solbyen@email.dk
Jens Jørgen Led 45 81 61 91 led@tdcadsl.dk
Birgitte Frank 48 26 03 35 birgittefrank@email.dk
Arne Leth Bak 86 35 20 85 albmols.dk@mail.dk
Benni Laier 40 54 80 53 laier@c.dk
Bodil Rasmussen (Paludan) 2012    
Lars Hjortsø 35 26 76 80 larshjortsoe@msn.com
Arne Kronborg 98 94 10 80  
Jørga Kousholt 98 39 21 92  
Henning Holmberg Andersen 97 98 54 12 holmberg-andersen@adr.dk
Svend Arne Elkjær 21 45 29 05  
Hanne Andersen (Sørensen) 98 17 33 50 knuhan@stofanet.dk
Tove Josiasen    
Lotte Kirkmann-Møller 48 39 03 86  
Henning Nielsen  2009    
Tove Nielsen   skouringe@mail.dk
Peter Nørgaard Højen 49 14 46 32 pnh@teol.ku.dk


Klasse MB

Navn

Tlf.

E-mail

Niels Henriksen 96 36 90 45 tofthoej@skylinemail.dk
Keld Rosager Hansen   keldhansen@yahoo.com
Hans Jørgen Skovgaard Jensen 46 35 72 26 mmhsj@mail.dk
Herdis Birkkjær 98 35 30 31 herdisbirkkjaer@gmail.com
Lykke Obel (Brun) 35 26 65 08 fco@obel.dk
Gert Skovgaard Christensen 86 67 41 70 gert.schougaard@dadlnet
Kirsten Blabjerg-Larsen 98 90 05 04  
Poul Erik Buus 97 32 36 14 pebuus@stofanet.dk
Marianne Kragsbjerg 66 13 51 98  
Kirsten Højlund Carlsen 39 64 12 70 kirsten.h-c@mail.dk


Klasse MC

Navn

Tlf.

E-mail

Christian Nøddelund 98 20 98 01 ichrnoed@gmail.com
Lise Lotte Svane Poulsen 42 42 45 16 knud.poulsen@tdcadsl.dk
Hanne Jacobsen 30 89 20 61 jacobsen@home3.gvdnet.dk
Hans Chr. Nørgaard Kristensen 39 65 84 48 hc.pkv67@gmail.com
Knud O. Jeppesen 86 27 99 33 ikjeppe@webspeed.dk
Poul Nissen 38 71 63 20 pnvan@youmail.dk
Ole Sørensen 98 18 91 50 os@stofanet.dk
Aksel Thomsen 86 17 38 08 athom@dadlnet.dk
Per Wøhlk  2008    
Kirsten Dahl 98 24 34 83 kimodan@hotmail.com
Lotte Knudsen 86 93 64 05 lotteogpoulknudsen@mail.tele.dk
Frits Nymann Weje 97 92 03 81  
Gunnar Toft Hansen 75 81 60 29  
Arne Bislev 49 19 19 66 fam.bislev@mail.dk


Klasse MD

Navn

Tlf.

E-mail

Jørgen Pedersen 98 29 32 83 joep@stofanet.dk
Jørgen Christoffersen 43 64 52 95 uni-crystal@mail.dk
Brigel Vestmar   brigel@vestmar.com
Kirsten Christiansen 48 17 46 65 kirsten@kcbj.dk
Poul Elman Hansen 44 99 24 19 pelman@mail.dk
Inge Lind 43 45 19 96 inge.lind@get2net.dk
Bjørn Petersen 75 34 16 27 bjoern1937@hotmail.com
Michael Michaelsen 47 50 32 27 michaelsen@dadlnet.dk
Viggo Petersen 98 83 13 70 vandkrogen@mail.dk
Bjørn Ejerskov 98 18 30 02 ejerskov@stofanet.dk
Poul Rise Hansen 98 25 35 95  
Bent Louis Jensen 51 20 82 42 olestoffregen@webspeed.dk
Jens Juel Jensen 86 46 60 19 jensjueljensen@hotmail.com
Ib Krøyer 98 29 34 82 oi@kroeyer.com
Mogens Nielsen      
Kurt Thomsen    
Laue Bælum   lauelum@gmail.com.


Klasse SA

Navn

Tlf.

E-mail

Gitte Kaas Pedersen    2011    
Marianne Claude (Kindt)   marianneclaude9@gmail.com
Birte Hessov (Lauritsen) 86 27 33 09 ib.hessov@privat.dk
Ole Erik Larsen 45 42 04 94 oel@tele2.dk
Birgitte Busch (Brøchner) 35 26 64 86 nebusch@post11.tele.dk
Edwin Bøgh   ebhh@arcor.de
Lise Weile 36 17 71 79 lweile@webspeed.dk
Birthe Espersen 86 21 20 39 birtheesp@post.tele.dk
Inge Lind (Stoustrup) 75 72 32 70 ingelind@mail1.stofanet.dk
Niels Hald 86 15 93 97 niels_ida.hald@stofanet.dk
Anne Lise Theisler 39 64 21 06 nht@regionh.dk
Birte Bech-Jørgensen 49 21 70 15 bbjj@webspeed.dk
Ulla Huber Pedersen 98 27 10 36  
Inge Nyborg  2012    


Klasse SB

Navn

Tlf.

E-mail

Ulla Bidstrup Hansen (Kirketerp) 98 92 12 03 ubh@nordfiber.dk
Lis Borbash (Klitgaard)   lkb08876@yahoo.com
Hanne O'Rourke (Stephensen)   handyor@gofree.indigo.ie
Lena Andersen (Madsen) 75 44 31 66 lean@claverdon.dk
Inge Simoni Dahl 75 77 13 88 ingedahl@privat.dk
Hannelise Juul 98 18 42 69 hannelise@stofanet.dk
Hanne Stavad 38 33 63 30 hannestavad@gmail.com
Birte Thilker 64 42 13 95 oth@post12.tele.dk